KREDYT DLA FIRM

Potrzebujesz dodatkowego finansowania swojej firmy.
Kredyty dla firm na start, kredyty inwestycyjne, kredyty obrotowe dla firm. Zaufaj ekspertom!

Kredyt na start

Chcesz założyć firmę, jednak brakuje Ci środków na rozpoczęcie działalności, aby móc rozwinąć skrzydła. Kredyt na start przeznaczony jest dla przedsiębiorców stawiających swoje pierwsze kroki na rynku. Kredyt możesz uzyskać już pierwszego dnia po rejestracji działalności. Otrzymasz nawet do 40000 złotych na cel związany z profilem działalności. Gwarantujemy jasne zasady, szybkie decyzje i wsparcie w całym procesie.
Z kredytem na start otrzymasz niezbędne środki, by poczynić swoje pierwsze inwestycje i zacząć zarabiać na własnym biznesie.

Kredyt inwestycyjny

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i potrzebujesz dodatkowych funduszy, aby rozwinąć firmę? Kredyt inwestycyjny dla firm umożliwia finansowanie potrzeb inwestycyjnych i rozwojowych. Możesz otrzymać kredyt na konkretny cel (np. samochód służbowy, zakup nieruchomość, modernizację maszyn i budynków, stworzenie nowych stanowisk pracy itp.). Ta forma przeznaczona jest dla firm z ugruntowaną pozycją rynkową, na dłuższy okres kredytowania. Współpracujemy z wieloma renomowanymi bankami, dlatego możemy zaoferować najkorzystniejsze kredyty, dostosowane do potrzeb firmy.
Działamy na terenie całej Polski, nasz doradca przyjedzie na spotkanie w wyznaczonym miejscu. Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy i poznaj nasze możliwości!

Kredyt obrotowy

Prowadzisz własną firmę i potrzebujesz zewnętrznego finansowania? Poznaj ofertę kredytów obrotowych dla firm. Kredyty obrotowe dla firm służą do finansowania bieżącej działalności: dokonywania wypłat wynagrodzeń dla pracowników, opłacania składek ZUS i US itp. Kredyt obrotowy to sposób na poprawę bieżącej płynności finansowej i zapewnienia jej stabilnego rozwoju. U nas otrzymasz atrakcyjne warunki oraz pomoc doradcy kredytowego na każdym etapie.
Zadzwoń lub prześlij formularz kontaktowy, a my przedstawimy Ci naszą najlepszą ofertę.

Leasing

Skorzystaj z naszych usług leasingu operacyjnego, finansowe lub konsumenckiego. Dla osób z problemami w bazach dłużników proponujemy wynajem długoterminowy z gwarancją uzyskania oferty. Potrzebujesz kupić urządzenie do firmy , a może potrzebujesz zwiększyć swoją flotę samochodów ? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami już dziś .

Nasza oferta kredytowa skierowana jest do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą w Polsce, Niemczech i Belgii.
Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Doradzamy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Kontakt
Napisz do nas...