KREDYT NA DOCHÓD ZAGRANICZNY

Pracujesz za granicą, w krajach należących do Unii Europejskiej?
Szukasz dogodnego kredytu gotówkowego lub hipotecznego. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kredyt gotówkowy

Pracujesz za granicą i potrzebujesz wsparcia finansowego? Pomagamy w pozyskaniu kredytów gotówkowych dla osób zatrudnionych za granicą w krajach Unii Europejskiej. Oferujemy atrakcyjne warunki i akceptujemy wpływy wynagrodzenia na konto zarówno polskie, jak i zagraniczne. Z kredytem na dochód zagraniczny sfinansujesz dowolny cel do 200 000 złotych. Decyzję bankową otrzymasz online nawet w ciągu 24 godzin. Okres kredytowania, aż do 120 miesięcy. Nie sprawdzamy historii kredytowej w kraju, w którym otrzymywane jest wynagrodzenie. Kredyt otrzymają Państwo w złotówkach szybko i wygodnie. Pomagamy w dopełnieniu niezbędnych formalności.
Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy by przedstawić naszą ofertę kredytów gotówkowych na dochód zagraniczny.

Kredyt hipoteczny

Pracujesz poza granicami Polski i marzy Ci się własne mieszkanie, dom lub remont? Chcesz otrzymać kredyt w walucie, w której zarabiasz? Poznaj naszą ofertę!
Pomagamy pozyskać kredyt hipotecznych dla osób zatrudnionych za granicą Polski, w krajach Unii Europejskiej. Pomagamy w uzyskaniu finansowania, spełnieniu formalności oraz przygotowaniu dokumentacji. Z nami otrzymasz kredyt w euro, funtach, koronie szwedzkiej i norweskiej. Okres kredytowania do 25 lat. Dowiedz się więcej! Wypełnij formularz lub zadzwoń, a nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Nasza oferta kredytowa skierowana jest dla osób zatrudnionych w krajach Unii Europejskiej.
Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Doradzamy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Kontakt
Napisz do nas...