O Firmie

Finanse z pasją

Jesteśmy młodym i prężnie rozwijającym się zespołem. Rzetelnie i dynamicznie działamy w branży od 2008 roku. Przez ostatnie lata zbieraliśmy doświadczenie pracując dla najlepszych pośredników w branży finansowej i odszkodowań.

W 2016 roku podjęliśmy decyzję o prowadzeniu firmy pod własną marką Polski Kredyt. Rozwijając się na arenie międzynarodowej, postanowiliśmy otworzyć oddział w Belgii.

Oferujemy swoim Klientom kompleksowe rozwiązania finansowe. Poprzez elastyczność w działaniu, dostarczamy najlepszą obsługę, aby proces finansowania odbywał się płynnie i skutecznie.

Usługi, które Państwu oferujemy to m.in.: kredyty na dochód polski, niemiecki, belgijski, kredyty na dochód zagraniczny w polskich bankach, kredyty dla firm, egzekwowanie odszkodowań w Polsce i Wielkiej Brytanii oraz wynajem długoterminowy pojazdów.

Co wyróżnia Polski Kredyt Eu?

Działamy nieszablonowo

Zawsze dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta i zdecydowanie wyróżniamy się na tle pozostałych pośredników kredytowych.

Wspieramy Naszych Klientów przez cały okres współpracy

Rozumiemy Naszego Klienta i jego problemy, dlatego jako pośrednik wspieramy Cię przez cały okres współpracy.

Zawsze możesz liczyć na naszych ekspertów.

Jesteśmy dyspozycyjni

Zawsze jesteśmy do pełnej dyspozycji dla obecnych klientów 7 dni w tygodniu. Dojeżdżamy do naszych Klientów

Słuchamy Klienta

Zanim przygotujemy gotowe rozwiązanie rozmawiamy z Klientem, szukamy najlepszych dostępnych rozwiązań.

Działamy kompleksowo

Kompleksowe doradztwo i rzetelne porównanie ofert wielu renomowanych firm partnerskich czy banków, gwarantuje Państwu wybór najkorzystniejszej formy finansowania czy pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

Pomagamy w rozwoju

Nasza firma Polski Kredyt Eu kładzie duży nacisk na wspieranie osób inwestujących w rozwój. Posiadamy atrakcyjną ofertę kredytów dla firm.

Jesteśmy pośrednikiem finansowym.

Pamiętaj, że jesteśmy pośrednikiem finansowym, a nie bankiem. Polski Kredyt Eu pośredniczy pomiędzy Klientem, a bankiem. Pomagamy w przygotowaniu i sfinalizowaniu całego procesu. Współpracujemy z liderami rynku finansowego i odszkodowań.
Dotychczas pomogliśmy ponad tysiącu klientom zrealizować ich cele i plany finansowe.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage na Facebook’u.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Kontakt
Napisz do nas...